loader

BİZ KİMİZ?

 

Can Dostlarımızın 'Lezzetiyle ve Besleyiciliği ile Tercih Edeceği Mama' Olmak İçin Sizlerleyiz!
 

 


SAYEM, 2015 yılı itibariyle Tarımevi şirketimiz bünyesinde faaliyetlerine başlamış olup büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yem hammaddeleri ve katkı maddelerini gerek ithal olarak gerekse iç piyasadan tedarik ederek sürdürülebilir şekilde kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

2018 yılı itibariyle de dijital pazarlama markası olan Bolpati ile kedi ve köpek maması sektörüne dahil olup 2021 yılı itibariyle de kendi markası SAYEM ile sahada yer edinmeye başlamıştır.
 

SAYEM, ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde; alanında donanımlı ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurarak talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti vermektedir.

 
Firmamız teknolojik imkanları doğrultusunda; tedariğini sağladığı ürünleri ve bizden kontrol edilmesi talep edilen numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yaparak müşterilerine hayvan beslemesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktadır.
 
 
SAYEM, kendisine edindiği misyon ile müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ve doğru ürün ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alıp müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz doğrultusunda en iyi hizmet ve kaliteyi sağlamayı hedeflemektedir.
 
 
SAYEM, edindiği müşteri odaklı olma, sürdürülebilir ilişkiler yaratabilme, dürüst, dinamik, güvenilir ve takım çalışmasına yatkın şirket olabilme değerleri ile var olmaktadır.
 
BİZ KİMİZ? - Sayem PetFood
CAN DOSTLARIMIZIN 'LEZZETİYLE VE BESLEYİCİLİĞİ İLE TERCİH EDECEĞİ MAMA' OLMAK İÇİN SİZLERLEYİZ!
BİZ KİMİZ?